Nabídka práce - volná místa

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského, státní příspěvková organizace
hledá vhodného kandidáta na pozici

Výzkumný, koordinační a projektový pracovník

Náplň práce

  • Koordinace a odborné zajištění vědeckého časopisu Historia Scholastica – výkonný redaktor
  • Koordinace a spolupráce s příslušnými odborníky a institucemi
  • Odborná péče o webové stránky NPMK ve vztahu k časopisu Historia Scholastica –elektronický časopis
  • Zajištění výzkumných a vývojových projektů s vazbami na příbuzné vědní obory
  • Spolupráce na vědecko-výzkumné a publikační činnosti muzea
  • Spolupráce při zajištění působení NPMK v mezinárodních odborných a školských organizacích

Požadujeme

  • VŠ vzdělání humanitního směru
  • výborné organizační schopnosti a znalosti v požadovaném oboru
  • loajalitu, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a profesionální přístup
  • dobrá znalost AJ
  • znalost práce na PC
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • pracovní poměr na 0,75 úvazku
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • plat dle NV 564/2006 Sb. v platném znění (13. platová třída)
  • pracoviště v centru Prahy
  • vzdělávací kurzy a školení, možnost profesního růstu
  • stravenky, 5 týdnů dovolené
  • nástup září 2017

Aktuální profesní životopis včetně fotografie a motivační dopis zašlete na adresu: senkarcinova@npmk.cz  nebo na adresu organizace nejpozději do 7/8/2017.