Volná místa - Nabídka práce

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského, státní příspěvková organizace

hledá vhodného kandidáta na pozici

Pracovník/pracovnice
vědeckovýzkumný pracovník a pracovník vztahů k veřejnosti

Náplň práce

  • Spolupráce na řešení odborných a vědeckých úkolů NPMK,
  • Zpracování koncepce vztahu organizace k veřejnosti a zajišťování informačních, publicistických a tiskových vztahů organizace NPMK,
  • Zajištění propagace a zpracovávání článků a tiskových zpráv o činnosti NPMK ve spolupráci s odbornými pracovníky NPMK,
  • Komunikace s médii, dalšími institucemi v rámci PR, včetně škol a rozvíjení vztahů s nimi, spolupráce s MŠMT,
  • Spolupráce na obsahové náplně webových stránek a FB profilu organizace,
  • Využívání monitoringu médií zasílaných z MŠMT.

Požadujeme:

  • VŠ, min. ukončené bakalářské studium (možnost využití vystudovaného oboru historie, politologie, pedagogiky, žurnalistiky, mezinárodní vztahy aj.)
  • schopnost zpracovávání článků a tiskových zpráv o činnosti NPMK
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • schopnost kreativního myšlení a práce v týmu
  • zkušenosti se správou webu, sociálními sítěmi a novými médii
  • znalost angličtiny (min. na úrovni B2), znalost dalšího cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

  • pracovní poměr na celý úvazek (tj. 40 hodin týdně)
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • plat dle NV 564/2006 Sb. v platném znění (/12. a 13. platová třída)
  • pracoviště v historickém centru Prahy
  • vzdělávací kurzy a školení,
  • možnost profesního růstu v oboru dějin školství
  • stravenky, 5 týdnů dovolené
  • nástup-co nejdříve

Aktuální profesní životopis včetně fotografie, motivační dopis a návrh PR strategie naší organizace zašlete na adresu: senkarcinova@npmk.cz nejpozději do  10. 2. 2020.