Volná místa - Nabídka práce

                Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského

                                                     přijme pracovníka/pracovnici na pozici

                     SAMOSTATNÝ ODBORNÝ PRACOVNÍK IT ODDĚLENÍ

Náplň práce:

  • Tvorba a úprava webů
  • Rozšiřování funkcí a modulů
  • Technická podpora zaměstnanců instituce
  • Úprava grafických podkladů pro WEB
  • Tvorba grafických návrhů propagačních tiskovin
  • Podíl na tvorbě propagačních videí
  • Příležitostná výpomoc při realizaci našich výstav

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání, IT zaměření výhodou.
  • Znalost DRUPAL, HTML, CSS, PHP, JS, MySQL / MariaDB
  • Základní orientace v Linuxu
  • Znalost Windows 10, 11, Word, Excel, Outlook, práce s grafickými SW Affinity
  • Znalost přípravy a kontroly tiskových dat
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Pečlivost, spolehlivost, systematičnost, schopnost a ochota učit se.

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu.
  • Pracoviště v centru Prahy.
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
  • Mzdové zařazení dle vzdělání a praxe podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění.
  • Příspěvek na stravování.
  • 5 týdnů dovolené.

Pracovní smlouva:

  • Celý pracovní úvazek na rok s možností změny na dobu neurčitou.
  • Nástup co nejdříve.

Strukturovaný životopis, vč. fotografie, s kontaktními údaji, zasílejte na níže uvedené e-mailové adresy
nejpozději do 12.4.2024.

Kontakt:       Ing. Martina Šenkárčinová, senkarcinova@npmk.cz

                        v kopii: Ing. Antonín Cmol, cmol@npmk.cz